Gazele Biznesu 2016

Gazele Biznesu 2016

Z przyjemnością informujemy, że firma Komo Service Sp. z o. o. z Kunowa zdobyła drugi rok z rzędu nagrodę w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu 2016. W dniu 21 lutego 2017 w Krakowie odbyła się uroczysta gala z rozdaniem nagród. Statuetkę odebrał Prezes Jacek Modrzejewski.

Gazela Biznesu to tytuł przyznawany dla najdynamiczniej rozwijających się polskich małych i średnich przedsiębiorstw. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. I edycja rankingu odbyła się w 2000 roku. Rankingi Gazele Biznesu tworzone są każdego roku przez dzienniki ekonomiczne, które są częścią szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Zestawienia w Polsce opracowywane są przez „Puls Biznesu” zaś za granicą przez jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Nadrzędnym celem opracowywanych rankingów jest promowanie przedsiębiorczości.

Komo Service Sp. z o. o. rozpoczęła działalność w 2003 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 2010 r. firma ma swoją siedzibę w Strefie Przemysłowej w Kunowie gdzie prowadzi swoją działalność produkcyjno-handlową. Firma współpracuje z producentami odzieży roboczej i ochronnej. Jest jedynym dystrybutorem towarów importowanych przez Polską Grupę Tekstylną. Produkty znajdujące się w ofercie firmy mają zastosowanie w ubraniach dla przemysłu ciężkiego i budownictwa, transportu, ratownictwa, służby zdrowia, gastronomii i hotelarstwa itp. Asortyment obejmuje m.in. tkaniny na odzież zawodową, korporacyjną i ochronną, włókniny pikowane; dodatki krawieckie i włókniny meblowe.


Na zdjęciu od prawej strony: Prezes Jacek Modrzejewski i Prokurent Paweł Gałązka