Nici poliestrowe

Wśród szerokiej gamy dodatków krawieckich dostępnych w ofercie naszej hurtowni można znaleźć duży wybór najwyższej jakości nici poliestrowych. Są to wyroby szwalnicze wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych włókien surowca, jakim jest poliester, odznaczające się bardzo dobrą odpornością na rozciąganie i niskim wydłużeniem, które zostały skręcone przy użyciu dwóch lub więcej przędz, posiadające silikonowe lub woskowe wykończenie.

Nasz asortyment obejmuje nici poliestrowe znajdujące zastosowanie przy szyciu wszelkiego rodzaju tkanin. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane, chociażby do produkcji odzieży ochronnej, ostrzegawczej oraz trudnopalnej, ale nadają się również do szycia strojów podlegających znacznym naprężeniom takich jak np. mundury. W ofercie posiadamy szeroką gamę nici poliestrowych, które sprostają zarówno wymaganiom szycia ręcznego, jak i maszynowego (mogą być używane w super szybkich maszynach szwalniczych, a także w potrzebie wykonania wytrzymałych szwów).

Wszystkie oferowane przez nas w tej kategorii dodatki krawieckie posiadają certyfikat Oeko-Tex®, który jest gwarancją tego, że nasze produkty z poliestru spełniają nie tylko rygorystyczne normy jakościowe, ale są również wolne od szkodliwych dla zdrowia związków (zostały przebadane pod kątem ponad stu parametrów mających istotne znaczenie dla zdrowia). Dzięki temu mogą być bezpiecznie używane do produkcji odzieży dedykowanej do noszenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Nici poliestrowe w naszej ofercie: