Nici szwalnicze

Jednym z ważniejszych produktów przeznaczonych między innymi do produkcji odzieży ostrzegawczej, ochronnej oraz trudnopalnej jest nić szwalnicza. Jest to specjalnie opracowany rodzaj przędzy, która może być bezproblemowo wykorzystywana w szybkobieżnych maszynach do szycia. Podczas procesu produkcji tego typu wyroby są odpowiednio przędzone, skręcane, a następnie wykańczane poprzez takie czynności jak gotowanie, nabłyszczanie, opalanie oraz krochmalenie.

W ofercie naszej hurtowni można znaleźć szeroki wybór wysokiej klasy nici szwalniczych, które zostały wykonane wyłącznie przy wykorzystaniu trwałych i wytrzymałych surowców. W większości są to produkty stworzone przy użyciu przędzy poliestrowej, które nie płowieją, a ponadto cechuje je bardzo dobra odporność na tarcie, rozciąganie i wysoką temperaturę.

Dopełnieniem oferty przygotowanej przez naszą hurtownię są nici do haftu, które mogą być wykorzystywane do szycia ręcznego i wyszywania. Sprawdzą się również jako uniwersalne dodatki krawieckie do haftu maszynowego przeznaczonego do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych np. personalizacji ubrań przy pomocy logo. Wszystkie oferowane przez nas wyroby idealnie układają się podczas szycia i haftowania, nawet ubiorów podlegających znacznym naprężeniom (mundury, odzież robocza, ochronna).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertąDODATKI KRAWIECKIE