Taśmy odblaskowe na ubrania – trudnopalne

Poza nićmi, klamrami oraz wieloma innymi dodatkami krawieckimi w naszym asortymencie można znaleźć szeroką gamę wysokiej jakości trudnopalnych taśm odblaskowych do naszywania na ubrania. Są to produkty przeznaczone przede wszystkim do stosowania przy produkcji odzieży ochronnej mającej za zadanie skutecznie zabezpieczać przed działaniem wysokich temperatur. Mogą być używane np. przy szyciu ubiorów dla straży pożarnej, wojska, a także dla pracowników przemysłu ciężkiego.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane taśmy odblaskowe, które poza tym, że cechują się bardzo dobrą odpornością na działanie wysokiej temperatury, są także odporne na ścieranie i inne zniszczenia mechaniczne. Nadają się do prania przemysłowego oraz chemicznego na sucho (w ilości od kilku do nawet kilkudziesięciu cykli). Dzięki temu, że spełniają rygorystyczne normy dotyczące trudnopalności, mogą być stosowane przy produkcji ubrań ochronnych w tym również ubrań o podwyższonej widzialności oraz innych tekstyliów dedykowanych do użytku wszędzie tam, gdzie wysoka temperatura oraz otwarty ogień są codziennością.

Oprócz taśm odblaskowych do naszywania w ofercie dostępne także wyroby przeznaczone do aplikowania przy pomocy specjalnej prasy termotransferowej lub żelazka. Są to materiały termotransferowe w postaci taśmy ciągłej lub segmentowej w kilku wzorach. W asortymencie posiadamy taśmy odblaskowe również w wersji na podkładzie kolorowym fluorescencyjnym (pomarańczowo-srebrne, żółto srebrne). Wszystkie produkty zostały stworzone przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiału odblaskowego o nieprzeciętnych właściwościach odbijania światła, zapewniając użytkownikom widoczność zarówno w warunkach dziennych jak również pracy po zmroku.

Taśmy odblaskowe na ubrania – trudnopalne w naszej ofercie: