Tkaniny i dzianiny poliestrowe

Obok materiałów bawełnianych w ofercie naszej hurtowni posiadamy duży wybór najwyższej jakości tkanin i dzianin poliestrowych. Są to komfortowe, lekko elastyczne i przepuszczające powietrze wyroby, których główne zastosowanie to produkcja odzieży roboczej, a także różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów sportowych. Pośród nich również grube dzianiny zapewniające komfort termiczny do produkcji bluzy i kurtki i innej odzieży i akcesoriów sportowych i outdoor.

W naszym asortymencie można znaleźć między innymi tkaniny poliestrowe z powłoką PU, która sprawia, że materiał jest wytrzymały, trwały i wodoodporny. Tego typu wyroby doskonale sprawdzają w szczególności się przy tworzeniu ubrań roboczych, sportowych oraz turystycznych. W ofercie posiadamy też specjalistyczne materiały o wysokiej gramaturze z powłoką ULY, które znajdują zastosowanie przede wszystkim przy produkcji sprzętu turystycznego i sportowego. Powłoka ta ma za zadanie wzmocnienie surowca, a co za tym idzie, zwiększenie jego odporności na rozdarcie, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Wśród nich także wytrzymałe tkaniny poliestrowe służące jako elementy wzmacniające ubranie.

Dopełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór podstawowych, elastycznych tkanin poliestrowych, które ze względu na specyficzny splot panama, mogą być używane w przemyśle reklamowym, a także w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Przy ich użyciu można tworzyć różnego rodzaju ubrania robocze, chociażby takie jak bluzki, spodnie, fartuchy, uniformy itp. Ponadto mogą być używane jako bezpieczne dla zdrowia materiały podszewkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tkaniny i dzianiny poliestrowe.