Tkaniny na odzież roboczą

Nasza hurtownia to miejsce, w której można znaleźć nie tylko rozmaite dodatki krawieckie, ale także bogaty asortyment wysokiej jakości tkanin na odzież roboczą, ochronną. W zakres naszej oferty wchodzą zarówno materiały bawełniane, jak i poliestrowe, które doskonale sprawdzają się przy produkcji różnego rodzaju ubrań roboczych i korporacyjnych takich jak spodnie, kamizelki, peleryny itp. Dzięki doskonałym parametrom użytkowym pozwalają na tworzenie strojów wygodnych i bezpiecznych, umożliwiając wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda praca wymaga innego stroju. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się tkaniny trudnopalne, antystatyczne, a także kwasoodporne, które są przeznaczone dla spawaczy, pracowników przemysłu chemicznego, energetycznego czy górniczego. Mogą być one stosowane do produkcji ubrań w każdym sektorze, w którym ważne jest zapewnienie maksymalnej ochrony przed działaniem wysokich temperatur oraz krótkotrwałym kontaktem z chemikaliami..

Każda dostępna w naszym asortymencie tkanina na ubrania robocze odznacza się najwyższą jakością, a także bardzo dobrą odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, zapewniając pełen komfort oraz wygodę noszenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku tekstylnego możemy zapewnić, że w naszej ofercie każdy znajdzie materiał, który umożliwi stworzenie wszechstronnego ubrania roboczego. Wszystkie oferowane przez nas wyroby charakteryzują się dużą wytrzymałością, a także łatwością w usuwaniu zabrudzeń.

Oferowane przez nas tkaniny zawodowe mogą być wykorzystywane również na ubrania korporacyjne i robocze, gdyż odznaczają się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi i wytrzymałościowymi. Wszystkie oferowane przez nas materiały spełniają rygorystyczne normy jakościowe i posiadają prestiżowy certyfikat Oeko-Tex®, zgodnie z którym są wolne od toksycznych dla zdrowia substancji takich jak pestycydy, formaldehyd, barwniki alergizujące itp. Nie zawierają też w swoim składzie zabronionych barwników azowych oraz ekstrahowalnych metali ciężkich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin na odzież roboczą.