HURTOWNIA TKANIN
I DODATKÓW KRAWIECKICH

KOMO SERVICE Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Polish Textile Group w Polsce.

Kontakt

KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
www.komoservice.pl
Tel. +48 41 265 13 47
Fax +48 41 265 13 34
e-mail: biuro@komo.ostrowiec.pl

Taśmy odblaskowe

Bezpieczeństwo w pracy to nie tylko dobrej jakości odzież ochronna, która dopasowana jest do konkretnych warunków użytkowania, ale także stosowanie taśm odblaskowych. Taśmy tego typu z pewnością bardzo przydają się dla pracowników realizujących powierzone im zadania w terenie, często na ruchliwych ulicach, ale tak naprawdę dobra widoczność każdego pracownika jest podstawą zasad BHP również w wielu magazynach, zakładach przemysłowych czy chociażby na budowach. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości taśmy odblaskowe.

Oferta firmy KOMO SERVICE to nie tylko standardowe taśmy odblaskowe, ale także cała gama produktów o zwiększonej odporności na wysokie temperatury (taśmy trudnopalne) dedykowane między innymi dla branży pożarniczej czy do zakładów przemysłowych o wyjątkowo trudnych warunkach pracy. Szeroka gama produktów, jakie dla Państwa przygotowaliśmy, to między innymi: taśmy elastyczne, odblaskowe wypustki w różnych kolorach, taśmy poliestrowe o zwiększonej wytrzymałości, taśmy termotransferowe oraz taśmy odblaskowe trudnopalne.

Mając ogromne doświadczenie na rynku i współpracując z najlepszymi producentami taśm odblaskowych, możemy zawsze gwarantować wysoką jakość produktów dostępnych w naszej ofercie. Taśmy o szerokim zastosowaniu zwiększą bezpieczeństwo pracy w każdym miejscu i znajdą swoje zastosowanie również przy produkcji odzieży użytku codziennego, chociażby dla dzieci, rowerzystów czy też dla kierowców.

Certyfikowana jakość zawsze idzie u nas w parze z przystępną ceną, a samo zamawianie produktów jest niezwykle proste, między innymi dzięki wdrożeniu nowoczesnej platformy sprzedaży B2B.

O firmie

Hurtownia tkanin Komo Service kontynuuje działalność firmy Komo założonej w 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży tkanin na odzież roboczą i ochronną, włóknin meblowych a także specjalistycznych dodatków krawieckich własnej marki Lizard.

więcej


KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
Tel. : +48 41 265 13 47
Fax: +48 41 265 13 34
biuro@komo.ostrowiec.pl
Importer tkanin
realizacja: dwarazy.com