Aktualności

 • Inwentaryzacja 2018-2019
  12 grudnia 2018

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że zamówienia od dnia 21.12.2018 zrealizujemy po zakończeniu inwentaryzacji, która odbędzie się w dniach 24.12.2018-01.01.2019. W trakcie inwentaryzacji nie będzie możliwości realizacji dostaw i wystawiania dokumentów handlowych.

  Zobacz więcej
 • Nowość w ofercie PGT: tkanina THALIA!
  12 grudnia 2018

  THALIA to bawełniano-poliestrowa, cienka tkanina uniwersalna przeznaczona na odzież w sektorach gastronomicznym i medycznym. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz trwałością użytkowania. Dodatek elastanu pozwala na produkcję bardziej dopasowanych ubrań. Materiał jest przewiewny i zapewnia wysoki komfort noszenia. Tkanina dostępna jest w kolorach białym, szarym, czarnym i granatowym.

  Zobacz więcej
 • Nowość w ofercie PGT: tkanina SMOCK!
  12 grudnia 2018

  SMOCK to tkanina w tradycyjnym wzorze w pasy, przeznaczona na odzież dla sektora gastronomicznego w szczególności, na odzież dla kucharzy, kelnerów oraz innych profesjii branży horeca. Tkaninę charakteryzuje miękki splot, dzięki czemu jest wygodna w noszeniu a jednocześnie mocna i trwała. Zastosowanie kolorowych przędz zapewnia bardzo dobrą odporność wybarwień.

  Zobacz więcej
 • Nowość w ofercie: Polar AS (z włóknem antystatycznym)
  12 grudnia 2018

  Polar AS to miękka i wygodna dzianina poliestrowa z włóknem antystatycznym. Jest ona rekomendowana na odzież roboczą i ubrania ocieplane dla przemysłu paliwowego, gazowego, oraz wszędzie tam gdzie bardzo istotne jest odprowadzanie ładunku elektrycznego podczas wykonywania prac. Poza właściwościami ochronnymi zapewnia wygodę noszenia oraz komfort termiczny. Dostępne kolory granat i żółty fluo.

  Zobacz więcej