HURTOWNIA TKANIN
I DODATKÓW KRAWIECKICH

KOMO SERVICE Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Polish Textile Group w Polsce.

Kontakt

KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
www.komoservice.pl
Tel. +48 41 265 13 47
Fax +48 41 265 13 34
e-mail: biuro@komo.ostrowiec.pl

Tkaniny ochronne

Wśród tkanin antystatycznych znaleźć można propozycje tkanin mieszanych, bawełnianych a także z wykończeniem trudnopalnym oraz kwasoochronnym, co pozwala na zaprojektowanie odzieży ochronnej i roboczej dla różnych branż przez elektroniczną, chemiczną, paliwową a także dla górnictwa i gazownictwa. Tkaniny ochronne to przede wszystkim wytrzymałość na tarcie i uszkodzenia mechaniczne, a także trwałość wybarwień. Dzięki takim właściwościom odzież zachowa swój kształt przez długi czas, nawet w przypadku intensywnego użytkowania czy różnego typu zabrudzeń.

Tkaniny trudnopalne

W przemyśle ciężkim, chemicznym, oraz spawalnictwie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników wykonujących codzienne obowiązki. Stąd tak istotna jest odzież ochronna, którą tworzy się na bazie tkanin trudnopalnych. W ofercie KOMO SERVICE znaleźć można propozycje różniące się szczegółami charakterystyki. Ich ceną wspólną jest jednak odporność na wysokie temperatury, a co za tym idzie ochrona przed gorącem, płomieniem i rozpryskami. Część z nich to także tkaniny antystatyczne – odprowadzające ładunki elektryczne. Wszystkie produkty cechuje trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz jakość potwierdzona certyfikatami z akredytowanych jednostek w EU.

O firmie

Hurtownia tkanin Komo Service kontynuuje działalność firmy Komo założonej w 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży tkanin na odzież roboczą i ochronną, włóknin meblowych a także specjalistycznych dodatków krawieckich własnej marki Lizard.

więcej


KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
Tel. : +48 41 265 13 47
Fax: +48 41 265 13 34
biuro@komo.ostrowiec.pl
Importer tkanin
realizacja: dwarazy.com