HURTOWNIA TKANIN
I DODATKÓW KRAWIECKICH

KOMO SERVICE Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów Polish Textile Group w Polsce.

Kontakt

KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
www.komoservice.pl
Tel. +48 41 265 13 47
Fax +48 41 265 13 34
e-mail: biuro@komo.ostrowiec.pl

Tkaniny ochronne

Przemysł paliwowy gazowy i górnictwo, generują duże ryzyko niebezpiecznego wybuchu łatwopalnych oparów, który może być efektem nawet drobnego wyładowania elektrostatycznego. Między innymi dlatego tak ważne jest, aby osoby pracujące w tego typu zakładach nosiły na sobie odzież antyelektrostatyczną, która zapobiega takim zagrożeniom i tym samym zwiększa poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy. Pośród naszych wysokiej jakości tkanin, które przeznaczone są do produkcji odzieży ochronnej, znajdą Państwo między innymi tkaniny antystatyczne w tym także bawełniane i flanelowe z dodatkiem włókna przewodzącego, z których można uszyć flanelowe koszule dla branży paliwowej a także górniczej, gdzie antystatyczne rozwiązania również mają ogromne znaczenie.

Flanelowy materiał dostępny w naszej ofercie, to wysokiej jakości 100% bawełna. Flanelowe koszule z wykorzystaniem naszych tkanin flanelowych są nie tylko wytrzymałe, ale także komfortowe w codziennym noszeniu, zapewniając odpowiednią przepuszczalność powietrza i wilgoci w każdych warunkach. Tkanina flanelowa to między innymi: wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, wysoka odporność koloru i nadruku przy wielokrotnym praniu, bardzo niski stopień kurczliwości, świetne właściwości antyelektrostatyczne w przypadku flaneli antystatycznej oraz komfort termiczny i wygoda noszenia flanelowych koszul, dzięki niskiej wadze materiału i charakterystycznej miękkości tkaniny.

Zawsze staramy się dostarczać naszym Klientom materiały cechujące się najwyższą jakością, która potwierdzona jest licznymi europejskimi certyfikatami. Zastosowanie flanelowych koszul na pewno będzie doskonałym rozwiązaniem w wielu zakładach pracy. Materiał, dzięki swojej wytrzymałości, będzie służył przez długi czas, a w przypadku flaneli antystatycznej również chronił pracowników przed niepożądanymi efektami wyładowań elektrostatycznych.

O firmie

Hurtownia tkanin Komo Service kontynuuje działalność firmy Komo założonej w 1990 roku. Specjalizuje się w sprzedaży tkanin na odzież roboczą i ochronną, włóknin meblowych a także specjalistycznych dodatków krawieckich własnej marki Lizard.

więcej


KOMO SERVICE Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 9A
27-415 Kunów
Tel. : +48 41 265 13 47
Fax: +48 41 265 13 34
biuro@komo.ostrowiec.pl
Importer tkanin
realizacja: dwarazy.com